Молодь і тільки молодь

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Молодь і тільки молодь » ПРАВИЛА!!!!!!!!Дивитися всім!!!! » Правила нашого форуму!!!!!!


Правила нашого форуму!!!!!!

Сообщений 1 страница 30 из 30

1

1.Всі користувачи повинні відписатися у темі "Хто ви є"

2.На форумі заборонений мат, наклепи  та інші образливі дії відносно користувачів форуму та Адміністрації;
( з цього моменту);

3.Зареєстрованим на форумі користувачам ЗАБОРОНЕНО:
3.1. створювати теми, що за змістом повторюють вже існуючі на форумі.
3.2. створювати теми й писати дописи, які мають рекламний характер (за винятком розділу «Об'ява»);
3.3. створювати теми з назвами, що не розкривають суті теми;
3.4. реєструватися під різними псевдами (ніками);
3.5. писати дописи і називати теми іноземною мовою;
3.6. використовувати аватари, додавати малюнки, які є ненормативними (нецензурними);
3.7. писати повідомлення, що:
3.7.1. є беззмістовними (флуд) в темах не призначених для цього;
3.7.2. що не відповідають темі (розділу), який обговорюється (дописи не по темі, офтоп);
3.7.3. ображають честь та гідність співрозмовників, підбурюють до розв'язання міжусобних та міжнаціональних конфліктів;
3.7.4. закликають до прямого порушення Законів та Конституції України ( крім статті №156 Цивільного Кодексу й статті про вживання, розповсюдження й рекламу алкогольних напоїв);(Змінено 02.10.2007)
3.7.5. містять ненормативну лексику в корні й ведуть до розвитку ; (Змінено 02.10.2007)
3.7.6. наводити або цитувати тексти іноземними мовами, без подання їх у відповідній формі (цитування із зазначенням джерела) та додавання повного або часткового (що відображає суть) перекладу українською мовою.
3.7.7. містять гіперпосилання, якщо користувач має менше п'яти дописів на форумі (захист від спаму)
3.7.8. містять лише посилання на інший сайт без пояснення
3.7.9. включають в себе лише посмішки (смайлики), власне відношення до теми або допису без ширшого обґрунтування (на зразок: "Дякую", "+1", "смішно", "не подобається", "проти" і т. ин.) Не розповсюджується на перший допис теми.
3.8. додавати малюнки у форматі *.bmp та додавати малюнки у повідомлення без вагомої причини(якщо цього не вимагає тема).
3.9. Тема, що починається з допису, який суперечить Правилам підлягає закриттю або видаленню.
3.10. Ставити плюси та мінуси, без вагомої на те причини(тільки за діло)!!!

4. Модератори
На модераторів поширюються права, що мають зареєстровані користувачі, однак вони мають певні додаткові обов'язки, а саме:
4.1. слідкувати за дотриманням правил в доручених їм розділах;
4.2. своєчасно реагувати на порушення правил;
4.3. чітко аргументувати рішення про підвищення рейтинґу порушень, із зазначенням пунктів правил, що були порушені користувачем;
4.4. робити дописи кольором, відмінним від кольору допису користувача;
4.5. заборонено при здійсненні своїх обов'язків в темах, де є два і більше модераторів, обговорювати свої дії з колегами
4.6. переносити дописи поза темою до "Смітника" або видаляти;
4.7. вступаючи на посаду, модератор тим самим визнає над собою керівництво в особі адміністраторів.

5. Зауваження
5.1. дані правила вступають в силу через тиждень після оприлюднення;
5.2. про будь-які зміни в правилах буде сповіщено у відповідній темі форуму. Зміни вступають в дію через добу після оприлюднення;
5.3. всі скарги щодо діяльности адміністрації, та пропозиції (за винятком тих, що потребують широкого обговорення) подаються виключно в приватному порядку.

Невиконання даних правил тягне за собою каральні дії, які будуть проявлятися у вигляді банів по айпі компьютера користувача, та згодом, при повторенні порушення - видалення користувача з форума.

0

2

будУ ПыТАтСЯ СдЕРжИВАтСЯ

0

3

Ха))))Бум СтараТсо)))) :dance:  :D

0

4

:rofl: мдя....и шо тут тогда делать))) если столько всего запрещаеться))))) :rofl:  :lol:  :pardon:

0

5

Всё шо не запрещяется!!!!!!А кто будет регулягно нарушать правила, будет иметь свою собственую подпись))))

0

6

ПаДоНаГ написал(а):

Всё шо не запрещяется!!!!!!А кто будет регулягно нарушать правила, будет иметь свою собственую подпись))))

всмысле свою собственную подпись??????

0

7

а за нарушение правил бан??? :rtfm:

0

8

Anytk@+ написал(а):

а за нарушение правил бан???

А кто будет регулягно нарушать правила, будет иметь свою собственую подпись))))

0

9

Anytk@+ написал(а):

круто  ! я се хо собственную подпись

так сделай шото паганое))))ггг...и не будеш LoozЄр-початківець... :D

0

10

:D 

Б@НдИтК@ написал(а):

так сделай шото паганое))))ггг...и не будеш LoozЄр-початківець...

та я  еще успею)))  :D  :D ток чуствую шо все таки собственной подписи у миня не будит :rofl:

0

11

Anytk@+ написал(а):

а за нарушение правил бан???

Ну если что то очень плохоее, то да)))Ну а если когото безпричинно обзывать будешь то точно бан на 2 суток!!!

0

12

Б@НдИтК@ написал(а):

так сделай шото паганое))))ггг...и не будеш LoozЄр-початківець...

ТОка подпись будет поганой!!!Обидной

0

13

короче правела я так понела шаг в лево шаг вправо попиткак к бегству-тоисть розтрел!да серезно! :D

0

14

ознакомлена

0

15

Правила поняла, попытаюсь не шалить :thank_you:

0

16

эх... Ну лан... Постараюсь...

0

17

лядна..бу старатца)))

0

18

В нарушениях правил на форумах замечена не была

0

19

Окей БОсс :) :rolleyes:  будем СтаротЦо!:)

0

20

Сяв, На инопланетян правила тоже распостраняются?! ))  :rolleyes:

0

21

А где тут выдают личные подписи? Может я (как почетный инопланетянчег БМ) заслужила её? )))  :rolleyes:

0

22

Йоп.....=)
А как стать модератором? (немного ен в тему) :big_boss:

0

23

M@RyUo***** написал(а):

ммм....посещать форум отписыватся и делать так чтоб поддерживался форум ... и патом будет голосование среди учасников

0

24

Fistashka*** написал(а):

ггг....ну правила для всех одни)

0

25

ПРИНЦ+ написал(а):

M@RyUo***** написал:
ммм....посещать форум отписыватся и делать так чтоб поддерживался форум ... и патом будет голосование среди учасников

ыыы .. ну тогда и я хо )

ПиСи:милые правила)

0

26

Что самое интересное...Я НИЧЕГО НЕ ИМЕЮ ПРОТИВ ЭТИХ ПРАВЕЛ=)))[/b][/b] :D

0

27

Что самое интересное...Я НИЧЕГО НЕ ИМЕЮ ПРОТИВ ЭТИХ ПРАВЕЛ=)))

0

28

эм...лядно...буду лапо4кой...чефно чефно... :yes:  :sorry:  :D

0

29

Как все чудненько придумано! )) япи )  :rolleyes:

0

30

как изменить подпись Лузера початкивця,без нарушений правил форума???? :pardon:

0


Вы здесь » Молодь і тільки молодь » ПРАВИЛА!!!!!!!!Дивитися всім!!!! » Правила нашого форуму!!!!!!